Detector de tensiune in curea auto
PCE GROUP

Detector de tensiune in curea auto

Codul produsului: PCE-1BTT

Detector de tensiune in curea auto

~ 1.227,6 RON ~
Garanție: 12 luni




  Comenzi prin telefon:

0723.310067


» asistență pe email

Cumpără!
  Preț:1.227,6 RON pretul include TVA;
  Stoc:disponibil la comanda
  Descriere produs:
  • Verificarea și reglarea curelei de transmisie la motoare.
  • Util în aproape toate tipurile de vehicule.
  • simplu și universal ca aplicare
  • Senzorul este montat pe curea cu o singură mână
  • Afișaj digital
  • Tensiunea curelelor de sincronizare e un parametru important in transmiterea fortei motorului


Specificații

Gamă

0 ... 750 N 
0 ... 120 lb 
0 ... 77 kg 
0 ... 114 Par

Rezoluție

0,1 N

Precizie

± 5%

Stare

Minima, OK, hi

max. Centura lățime

36 mm

Suprasarcină - alarmă

750 N

Putere maxima la intrare

850 N

Lungime cablu

1,4 m

Inchidere automata

da, după 5 min

Alimentare

4 x 1.5V AAA

Dimensiuni

135 × 62 × 33mm

Ambient

0 ... 50 ° C, <85% RH

Greutate

335 g 

Livrare 

1 x PCE-BTT (pt cureaua de transmisie) 
1 x 1.4 m  cablu, inclusiv senzor 
4 x 1.5V baterii AAA 
1 x Geantă de transport 
1x manual
  Producator:PCE GROUP
  Specificatii tehnice:
Telecomed este firmă certificată conform ISO 9001:2008 pentru activitatea de comerț specializat cu aparatura de laborator, consumabile de laborator, tehnică de calcul.

Preturile contin TVA.Designul produselor poate suferi modificari in conformitate cu datele transmise de catre producatori.
Sticlaria de laborator este confectionata din sticla borosilicata - temperatura maxima de utilizare recomandata 500 grade C. Produsele de portelan de laborator sunt rezistente pana la temperatura de 1050 grade C.
Aparatele se livreaza cu certificate de garantie si manuale de utilizare in limba romana, iar acolo unde este cazul, la cererea utilizatorului se pot livra cu certificate de etalonare, buletine de verificare metrologica sau alte documente speciale conforme standardelor si legislatiei in vigoare specifice fiecarui tip de produs.

Înscrieți adresa dvs. de email pentru a primi ultimele noutăți:

Promo:

» toate promotiile

 
 
 
 
 
 
 
Ultimele 5 produse vizitate:
» Multimetru digital PCE-PDM1
» Tester lichid de frâna PCE-BFT1
» Detector de praf KM 3900 ( numarator de particule )
» Detector de praf (numarator particule) KM 3886
» Numarator de particule KM 3887 ( detector de praf )
SEO Romaniafederal.ro aparatura de laborator Ghidul tau autentic de shopping. kaboo aparatura de laboratorViziteaza magazinul aparatura de laborator pe ShopManiaallshops.ro aparatura de laborator
Director web balante analitice Portalul de achizitii,aparatura de laborator,aparatura de laborator instrumente de masura,balante tehnice,aparatura de laborator precisa,sticlarie de laborator,consumabile de laborator,ustensile de laborator,materiale didactice,aparatura medicala, instrumente de masura,balante,balante analitice,balante de precizie,balante farmaceutice,balante pentru bijuterii,termobalante,balante precizie 0,0001 ,balante precizie 0,001 ,balante precizie 0,01 ,balante precizie 0,1 ,balante cu 4 zecimale,balante cu 3 zecimale,okazii.ro aparatura de laborator,Telecomed Iasi,microscoape,distilatoare,centrifuge,etuve,cititor stripuri urina,profesional Ministerul Educatiei,Cercetarii si Inovarii Director webMagazin online